2022-08-07

podziękowanie

Wszystkim bardzo dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie V Pikniku Rodzinnego „W Czwórce”. Państwa przedsiębiorczość i kreatywność pozwoliły zrealizować tę wyjątkową akcję promującą naszą szkołę wśród mieszkańców Sulejówka. Pokazaliśmy, jak wielką moc sprawczą ma dobra inicjatywa i ciekawy pomysł, jak wiele czynimy dobra, sprawiając innym radość. Odczułyśmy też dużą satysfakcję, widząc, jak efektywnie współpracujemy – uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły – ile przyjemności sprawiło nam spędzenie popołudnia na wspólnej pracy i rozrywce.

Dziękuję wszystkim Państwu za perfekcyjne przygotowanie rozmaitych atrakcji dla naszych gości, którzy wyrażali słowa uznania za dobrą organizację i prawdziwie rodzinną atmosferę naszego Pikniku. Wiele osób mogło się w ten sposób przekonać, że jesteśmy szkołą, której warto powierzyć swoje dziecko.

Z serdecznymi podziękowaniami – Dyrekcja