Konkursy kuratoryjne

Utworzono dnia 13.09.2024

Drodzy Rodzice/Uczniowie

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas IV-VIII mają możliwość wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Kuratora Oświaty.

Podmioty odpowiadające za konkursy

Konkursy językowe – Mazowiecki Kurator Oświaty więcej

Konkursy przedmiotowe (biologiczny, polonistyczny, geograficzny, matematyczny, chemiczny, fizyczny, historyczny) - Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli więcej

Konkurs informatyczny – Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów więcej

Jeśli uczeń ma korzystać z dostosowania na konkursie, rodzic prawny opiekun ma za zadanie dostarczyć niezwłocznie odpowiedną dokumentację do dyrektora szkoły (dyrektor przesyła do kuratorium – kuratorium dostosowuje i wyraża zgodę).

Wszystkie informacje dot. konkursów (harmonogramy, regulaminy i zgody) na  stronach odpowiednich podmiotów odpowiedzialnych za konkursy.

Już wkrótce Talenciaki 3!

winiary

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.