2021-09-25

Teatralne zakończenie roku szkolnego w klasie III B

We wtorek 22 czerwca w klasie III B odbyło się przedstawienie teatralne o Smoku Wawelskim przygotowywane przez uczniów przez prawie cały mijający rok szkolny. Jakub, Wojtek, Olivier, Sonia, Pola, Andrzej, Laura, dwie Marty, dwie Karolinki i Amelia co tydzień brali udział w zajęciach teatralnych prowadzonych przez Panią Joannę Tkaczyk. Głównym celem cotygodniowych spotkań była integracja dzieci oraz rozwijanie umiejętności współpracy w grupie. I udało się! Podczas premiery spektaklu mogliśmy zobaczyć zgrany zespół, który bardzo mocno się wspiera. Uczniowie nie tylko wspaniale grali, ale również dobrze bawili się na klasowej scenie.

Dziękuję Dzieciom za te zajęcia i bardzo udaną premierę. Dziękuję również Ich Rodzicom za pomoc w przygotowaniu kostiumów. Mam nadzieję, że we wrześniu uda nam się zaprezentować nasz spektakl zdecydowanie szerszej widowni.

Joanna Tkaczyk