2021-09-25

Sukcesy uczniów w konkursie Instalogik

15 kwietnia 2021 zakończyła się II edycja konkursu matematyczno-informatycznego Instalogik dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany był w całości on-line. Każdy uczeń otrzymał własne konto, na którym rozwiązywał zadania. Konkurs organizowany jest przez InstaKod Sp z o.o., twórcę programu nauczania, środowiska programistycznego i podręczników informatyki w klasach 4-8 oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

 Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Z naszej szkoły w konkursie tym wzięło udział 15 uczniów. W tym dwoje otrzymało tytuł Laureata III stopnia:

Gratulacje dla Amelii Wygas z klasy IV oraz Nikodema Milewskiego z klasy VII.