2022-05-18

Etap szkolny XVII Powiatowego Konkursu Matematycznego

W etapie szkolnym do XVII Powiatowego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się: Nikodem Milewski         8aMarcelina Roś                   7aAntoni Tomkiewicz         5aKacper Ochocki                4aDorota Moryś                   4aMartyna Kąkol                  4aKarolina Olejnik               4b 14 maja o godz., 9:00 odbędzie się finał konkursu w SP nr 6 w Mińsku Maz. Trzymamy kciuki !

Integracyjny grill

W środę 11 maja 2022 r. Samorząd Uczniowski zorganizował grilla integracyjnego z naszą nową klasą uczniów z Ukrainy. Uczniowie przygotowali gry, zabawy i dużo rozmawiali w otoczeniu naszych sulejowskich Glinianek. Oczywiście jak to na grillu nie odbyło się bez jedzenia. W dobrych nastrojach wszyscy wrócili do szkoły. Mamy nadzieję, że spotkanie to pomogło w nawiązaniu […]