2022-08-07

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

24 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie 9.00 w obecności Pana Burmistrza Miasta Sulejówek Arkadiusza Śliwy, Dyrekcji, nauczycieli i rodziców nastąpiło wręczenie świadectw uczniom klas ósmych. Trzech naszych absolwentów zostało uhonorowanych odznaką Primi Inter Pares-najwyższego wyróżnienia dla absolwenta Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sulejówku. Odznakę przyznaje się za wysokie osiągnięcia w nauce, w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych, pracy w Samorządzie Uczniowskim, wolontariacie, za działalność charytatywną oraz wzorową postawę etyczno – moralną.
Złotą odznaką został uhonorowany Nikodem Milewski z kl. VIII a
Srebrną odznaką otrzymała Patrycja Obłoza z kl. VIII b
Brązową odznakę otrzymała Zuzanna Sawicka z klasy VIII b
Potem kolejne klasy miały swoje zakończenia wraz z wychowawcami. Na zakończenie uroczystości klasa V pożegnała wszystkich uczniów i nauczycieli piosenką Lato, lato, lato czeka.
Życzymy wszystkim pięknego lata, wspaniałych, jakże zasłużonych wakacji pełnych spokoju i radości. [R.Sz]