2021-07-24

Mamy Mistrzów!

Choć Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 dla nas się już skończyły, my – Szkoła Podstawowa nr 4 w Sulejówku, mamy swoich Mistrzów 😊.

W ostatnich dniach nauki został w naszej szkole przeprowadzony konkurs ortograficzny. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas 4-8 i trzeba przyznać, że – choć dyktanda nie były łatwe – nasi uczniowie poradzili sobie z nimi całkiem nieźle… We wszystkich klasach wyłoniono tych najlepszych, którym udało się wyjść z ortograficznych potyczek bez szwanku!

Oto oni: w klasie czwartej najlepsi okazali się Maja Królak i Antoni Tomkiewicz, w klasach piątych – Filip Bardłowski, w klasie szóstej – Zuzanna Izdebska, natomiast w klasach siódmych – Jakub Baj, Jagoda Kobrzak i Laura Skrzypiec.

Gratulujemy!