2021-01-17

Andrzejki w klasie 2a

“Andrzeju, Andrzeju…
wróżb nadszedł czas.
Pokaż nam łaskawie,
co w przyszłości czeka nas”

Wigilia św. Andrzeja, to właściwy czas na spełnienie wróżb. W ten magiczny dzień św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość ich czeka w uczuciu, zdrowiu, pracy. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Uczennice z samorządu klasowego klasy 2a w dniu 27 listopada zorganizowały wróżby online. Były więc wróżby z kubeczkami, kwiatowe, wróżba z serduszka oraz przepowiednie z kart. Wszystkie zawierały pozytywne rady, wskazówki. Była to okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale także integracji zespołu klasowego. Radości oraz uśmiechu było wiele i każdy z utęsknieniem czeka już na następny dzień św. Andrzeja.