2021-09-25

Konkurs fotograficzny pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki

Wakacje… Będziecie spędzać je w różnych zakątkach naszego kraju. Zapraszam więc do udziału w VI edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny” organizowanego przez  Fundację Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory. 

W  Konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV – VIII.  Termin 20 września 2021 r. [Ewa Karaś]