2021-09-25

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

W piątek 25 czerwca zakończenie roku szkolnego 2020/2021 trwało od godziny dziewiątej, aż do popołudnia. Na początek uczniowie klasy VIII spotkali się na sali gimnastycznej i tu otrzymali swoje świadectwa ukończenia szkoły.

To już koniec … Takie słowa usłyszeli nasi  tegoroczni absolwenci. Czy naprawdę koniec?

To początek kolejnego etapu edukacji… Nasi absolwenci pójdą do nowych szkół i tam będą dalej przygotowywać się do wkraczania w dalsze życie.

A koniec trudnego dla wszystkich czasu, kiedy nauka odbywała się tylko częściowo w szkole, a w większości w domach. Wszyscy uczniowie, nauczyciele, i rodzice wiedzą, że był to bardzo trudny czas. Miejmy nadzieję, że to już się nie powtórzy i że to już koniec takiej pracy.

Potem kolejne klasy miały swoje zakończenia z wychowawcami. A w południe na zakończenie klas II przybył do naszej szkoły Burmistrz Miasta Sulejówek p. Arkadiusz Śliwa. Uczniowie klasy II b pożegnali się ze szkołą na wakacje piosenką „Ostatni dzwonek”, a uczniowie klasy II a  pięknym, żywiołowym tańcem. 

Jako ostatni swoje pożegnanie przeżyli uczniowie oddziałów przedszkolnych, którzy zatańczyli pięknie poloneza.

A więc wakacji nadszedł czas, wiele przygód czeka nas, wspaniali przyjaciele – poznasz ich tak wielu, odkryjesz razem z nimi piękny świat!

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!