Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Utworzono dnia 20.07.2023

Wyposażenie ucznia:

• zeszyt 16-kartkowy jako dzienniczek z informacjami o dziecku (imię i nazwisko dziecka oraz numery telefonu do rodziców/opiekunów – wpisane na pierwszej kartce) oraz wklejony plan lekcji
  •  zeszyt w 3-linie 32 kartkowy A4 (najlepiej wyraźnie zaznaczona kolorowa liniatura),
  • zeszyt w kratkę do matematyki 32 kartkowy A4
  • piórnik (ołówek HB z nasadką do prawidłowego trzymania lub specjalny ołówek do nauki pisania, gumka, temperówka, nożyczki, klej w sztyfcie, kredki ołówkowe, linijka 20cm).
  • Rzeczy do pozostawienia w klasie: 2 bloki techniczne A4 (kolorowy i biały) oraz 1 kolorowy rysunkowy A4. Bloki  w teczce papierowej z gumką - wszystko podpisane.
  • Wyposażenie ucznia na wychowanie fizyczne: w podpisanym worku strój gimnastyczny – ciemne spodenki i biała bluzka.
  • Obuwie na zmianę: kapcie na jasnej podeszwie w podpisanym worku (zostaje w szatni).

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

winiary