2022-07-01

Jak przygoda to tylko w Warszawie! Relacja z wycieczki

Po długim oczekiwaniu wycieczki nadszedł dzień 1 czerwca o godzinie 8.30 klasy Ia, Ib, Ic wyruszyły na jednodniowy podbój Warszawy!
Pogoda choć kapryśna to jednak dopisała, więc nie było problemu, żeby zrealizować bardzo bogaty program, czyli: spacer po Starym Mieście z przewodnikiem, który bardzo ciekawie opowiadał nam
o Syrence Warszawskiej, Kolumnie Zygmunta, Dzwonie na Kanonii, legendzie Wars i Sawa. Starczyło czasu na oglądanie i zakup pamiątek oraz lody…ale to w końcu uroczyste pożegnanie Warszawskiej
Starówki.
Następnie pojechaliśmy autokarem w dalszą podróż do teatru Capitol, a tam mieliśmy przyjemność oglądać spektakl teatralny pt. „Pinokio”.
Miło nam donieść, że wszystkie dzieciaki spisały się na medal! Jesteśmy z Was dumni!
Dzieciaki szykujcie się, bo po tegorocznej Warszawie, za rok czas na Łódź? Kraków? Kazimierz? Toruń? Co Wy na to???