2021-06-15

Kosmos pełen tajemnic

Podsumowanie międzyświetlicowego konkursu plastycznego „Kosmos pełen tajemnic” organizowanego pod Patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek.
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Kosmos pełen tajemnic” został rozstrzygnięty. Przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych na terenie Sulejówka. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat kosmosu, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci, rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych, a także promocja świetlic szkolnych. W konkursie udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3 i naszej „Czwórki”. Łącznie 22 uczestników. Wykonali oni niezwykle ciekawe prace, które wymagały dużego zaangażowania i pomysłowości.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Laureaci konkursu:
I miejsceBlanka Więczkowska – Szkoła Podstawowa nr 2
II miejsceLena Mendel – Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsceIgnacy Peter – Szkoła Podstawowa nr 3
Wyróżnienia:
Lena Szudy – Szkoła Podstawowa nr 4
Magdalena Mizielińska – Szkoła Podstawowa nr 2
Malwina Lipka-Chudzik – Szkoła Podstawowa nr 3
Justyna Uhle – Szkoła Podstawowa nr 3
Viktoria Dmytrushchak – Szkoła Podstawowa nr 3
Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy.
                                                     Beata Chrzanowska, koordynator konkursu